Jogurty pan Bůůů

S dětskými jogurty z naší farmy si moji malí kamarádi užijí dětství, jak má být. Vyrobil jsem perfektně výživově vyváženou dobrotu bez zbytečné chemie, na které si pochutnají i ti nejmenší. Je totiž bez laktózy a díky tomu je lehce stravitelná.

Jahodový jogurt

Jahodový dětský jogurt z naší farmy zachutná a prospěje i těm nejmenším. Vyrobil jsem ho z lahodného mléka z prověřených okolních farem. Je perfektně výživově vyvážený, lehce stravitelný a bez zbytečné chemie. Obsahuje zdraví prospěšnou kulturu BiFi a je bez laktózy. Ještě jsem do něj přimíchal spoustu čerstvých jahůdek, aby dětem chutnal.

Meruňkový jogurt

Jogurtová pochoutka se spoustou čerstvých meruněk také vznikla na mé farmě. Vyrobil jsem ji z lahodného mléka od místních farmářů. Je perfektně výživově vyvážená a pro mé dětské kamarády lehce stravitelná. Obsahuje totiž kulturu BiFi a je bez laktózy.

Banánový jogurt

Dětský banánový jogurt je opravdová mňamka. A hlavně zdravá. Vyrobil jsem ho na své farmě z lahodného mléka od místních farmářů. Je perfektně výživově vyvážený, lehce stravitelný a bez zbytečné chemie. Obsahuje kulturu BiFi a je bez laktózy. Přimíchal jsem do něj i spoustu čerstvých banánů.

Čokoládový jogurt

Čokoládový jogurt z mé farmy chutná dětem i rodičům. Připravil jsem ho tak, aby byl perfektně výživově vyvážený, lehce stravitelný a bez zbytečné chemie. Obsahuje zdraví prospěšnou kulturu BiFi a je bez laktózy.

Chviličku strpení ...
Dnes má pan Bůůů mimořádnou dovolenou.Těšíme se na tebe zítra.